• Ново
Масажор за очи MAISON HUIS от Мигрена, USB Зареждане, Масажор за очи с Обзорным Прозорец, Регулируем Дъвка с музика чрез Bluetooth, Топлина за Релаксация на очите, Подаръци за с?

Масажор за очи MAISON HUIS от Мигрена, USB Зареждане, Масажор за очи с Обзорным Прозорец, Регулируем Дъвка с музика чрез Bluetooth,

Rating 
BGN 1.00

Продукти
В магазина

Няколко режима на масаж - Регулиране нивото на пулсации 5 може да бъде избран в съответствие с индивидуалните нужди и предпочитания, а четири предварително зададени режима на масаж, топлина, натиск, вибрация умело съчетани в различни режими, за премахване на напрежението на очите и сухотаВграден таймер с функция за автоматично изключване осигурява непрекъснат режим на сън.Най-новата технология за масаж - използване на въртящи се на 360 ° технология за месене, 16 силиконови тяло на "отпечатъци", точно точков масаж на очните мускули, очите да могат да си починат от умора дълъг ден.Конструкция отопление - Бързо загряване за 10 секунди, осигуряващ комфортна и релаксираща температура от 107,6 ° F до 113 ° F (от 42 ° C до 45 ° C), бързо който подобрява кръвообращението в очите и в по-голяма степен спомага за облекчаване на очна мигрена, оток и сухота в очите.Успокояващ и релаксиращ - Визуален дизайн прозорец за неограничена активност по време на масаж, смарт телефон с Bluetooth-връзка и масажор за очи, за да се наслаждавате на любимата си музика по време на масажа, регулируема конструкция на еластична лента, която може да се побере под формата на лицето на повечето хора, че прави това устройство е идеално средство за успокояване на очите за хора от всички възрасти.Чудесен подарък -Лесен за управление, масажор-идеален подарък, USB-порт и издръжлив батерия, лек дизайн позволяват да го носите със себе си при пътуванията по работа, идеалният подарък за специални дни, като рождени дни, празници, Ден на бащата или Коледа, Деня на благодарността.Няколко режима на масаж - Регулиране нивото на пулсации 5 може да бъде избран в съответствие с индивидуалните нужди и предпочитания, а четири предварително зададени режима на масаж, топлина, натиск, вибрация умело съчетани в различни режими, за премахване на напрежението на очите и сухота.Вграден таймер с функция за автоматично изключване осигурява непрекъснат режим на сън.Най-новата технология за масаж - използване на въртящи се на 360 ° технология за месене, 16 силиконови тяло на "отпечатъци", точно точков масаж на очните мускули, очите да могат да си починат от умора дълъг ден.

Подробности

Избор на клиенти